AWS provází celý DevOps Summit 2019. Navštivte naší Ask Expert zónu, a seznamte se s AWS experty napříč oborem a společně sdílejte své zkušenosti z praxe.

„Část firem se vrhne do světa AWS bez detailních znalostí a může získat nepřesné výstupy a narušit tak ideální rozvoj společnosti. Vyškolení klíčových osob šetří velké množství času a financí.”    

Andrea Konopásková, Head of training manažer z Alef NULA  

AWS jako top téma – Co vás nejvíce zajímá?

V praxi se setkáváme s mnoha typy zákazníků. Těmi, kteří s cloudem teprve začínají, čili řeší adopci cloudu, bezpečnost a migraci, a dále pak těmi, kteří cloudové služby využívají již standardně. Tyto Cloud native a early adopters zajímá hlavně optimalizace nákladů, billing, zabezpečení nebo využití AI.

AWS jako top téma – Co je naopak nejvíce podceňováno?

Žijeme v době, kdy hodnota informací nabývá neustále na ceně. Část firem se vrhne do světa AWS bez detailních znalostí a může získat nepřesné výstupy a narušit tak přirozený a ideální rozvoj společnosti. Vyškolení klíčových osob šetří velké množství času a financí.

Ask expert zóna

Na našem stánku účastníkům poradíme v oblasti školení. Jsme tady pro ty, kteří se s AWS ještě nesetkali, i pro ty, kteří si chtějí rozšířit své dosavadní znalosti.
Nechte si připravit školení na míru a získejte přehled o inovacích v IT. Připraveny pro vás budou také výhodné slevy na školení a soutěže o ceny.
Vyzkoušejte si na vlastní kůži Video Recognition – využití umělé inteligence k rozpoznávání obličejů.

O Alef NULA

Společnost má poměrně široký záběr toho, co dělá. Za dobu více než 20 let postupně vyrostla od sítí k datovým centrům, nástrojům informační bezpečnosti nebo digitální kolaborace, vývoje vlastního SW, až po dnešní stav, kdy bezmála stovka konzultantů řeší u největších firem v ČR vize, strategie, podrobný návrh služeb ICT, implementaci procesů i technologií, provozní nebo bezpečnostní správu ICT prostředí.

Zvládla rámce enterprise architektury, ITSM a řízení kybernetické bezpečnosti dle ISO nebo zákona o kybernetické bezpečnosti. Tímto jejich školící centrum unikátní.

Vedle tradiční on-premise infrastruktury se firma také zabývá oblastí hybridního IT. Čerpá ze zkušenosti propojení datového centra svých zákazníků s veřejným cloudem, případně z výstavby privátního cloudu, na globálně nejúspěšnějších platformách AWS a Azure. Zajišťují expertní služby adopce cloudu, digitální transformace a cloudové strategie. Poskytují konzultační, školící, implementační a provozní služby. Mimo jiné se také účastní významných projektů nejen v České republice, ale také v zahraničí.